ندای ایرانیان

کد خبر: ۲۵۷۷۸
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۰:۲۳
محمد بنا سرمربی سابق کشتی فرنگی ایران به اتفاقات مسابقات انتخابی تیم ملی واکنش نشان داد.
بنا که مدت هاست از کشتی فرنگی دور مانده و از خانه، اتفاقات این رشته را دنبال می کند، در صفحه اینستاگرام خود درباره اتفاقات مسابقات انتخابی تیم ملی نوشت:
بنام دوست... بخدا، وا گذاشته بودم، همه چيز را در رابطه با کشتي که زماني به آن عشق مي ورزيدم ،ولي مسائلي پيش مي آيد که باز بايد سکوتم را بشکنم، من توجيهي در رابطه با کار اميد نوروزي ندارم چون به عنوان يک الگو و قهرمان المپيک کارش خيلي زشت بود.
ولي چطور مي شود قهرماني که هميشه يک الگو اخلاق بوده و در ميدانهاي بزرگ همچون سرباز براي کشورش افتخار آفريني کرده است اينچنين مي کند؟! ياد دارم اميد را که قبل از المپيک با سعيد عبدولي در جام يادگار هر دو در يک وزن بالاتر تمامي حريفان را شکست دادند.
اميد يک مبارز است و هيچ وقت از مبارزه در ميدان هاي بزرگ فراري نبوده است ، مسابقات داخلي با قابليت هايي که داشت چيزي نبود. ولي نمي دانم که در اين يکي دو سال چه گذشته است!که اينان را اين چنين پرخاشگر و نافرمان مي بينم.
اگر در سالهاي قبل انتخاب طور ديگري بود تقصير با آنها نبوده. من اين گونه مي خواستم چون اصولا فرنگي به عنوان يک طفل نورس بايد جور ديگري اداره مي شد تا بزرگ شود. ما به نيروهايمان در جاي خود فرصت مي داديم تا توانايي هايش را نشان دهند ولي به راهش! در اين دوران به گفته کارشناسان و اساتيد، انتخابي باعث انگيزه مي شود... در قديم همه هم انگيزه داشتيم و هم مدالهاي فراوان... و بهترين تيم دنيا. که عنواينش قهرماني هاي فراوان در آسيا و جهان و مدال در تمام اوزان در سطح دنيا و در نهايت بزرگترين افتخار وزرش کشور در تمام اعصار قهرماني المپيک.
و حال ... چه شد که اميد و اميد ها اين چنين مي کنند، که در گذشته خواب اينجور کارها هم برايشان محال بود و حال هر کس بهانه اي يافته که براي خود تفسيري از اين موضوع مي کند. گذشته و حال را درست مقايسه کنيد هر چند که خودتان نيز در آن زمان بو ده ايد و اين را مي دانيد که کشتي فرنگي هرگز زياده خواه نبوده بلکه هميشه مظلوم واقع شده است.
دوستدار شما محمد بنا
25 خرداد 1394
برچسب ها: محمد بنا ، نوروزی
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
آخرین اخبار