ندای ایرانیان

کد خبر: ۴۸۲۱۳
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۵ - ۰۰:۴۸
رئیس شعبه استان یزد در گفتگو با ندای ایرانیان:
استان یزد یکی از استانهای صنعتی کشور است که محدودیتهای اقلیمی نه تنها مانع پیشرفت این استان نشده بلکه همین محدودیتها از مردمان این دیار افرادی سختکوش و پرتلاش ساخته است.

محمد کریم دهقان زاده در این گفتگو به تشریح وضعیت کنونی استان یزد پرداخت و گفت:

استان یزد یکی از استانهای صنعتی کشور است که محدودیتهای اقلیمی نه تنها مانع پیشرفت این استان نشده بلکه همین محدودیتها از مردمان این دیار افرادی سختکوش و پرتلاش ساخته است.

دهقان زاده با اشاره به اینکه به رغم خشکسالی های چند سال اخیر استان یزد در بخش کشاورزی موفقیت هایی به دست آورده و حرفهای زیادی برای گفتن دارد افزود: رشد ناهمگونصنایع در استانبعضا پیامدهای ناگواری داشته است.

وی همچنین با ابراز نگرانی از الودگی های زیست محیطی خاطر نشان کرد: این آلودگی ها با افزایش بسیاری از بیماری های غیر واگیر همراه بوده است.

دهقان زاده همچنین به مهاجرت های بی رویه نیروهای کار غیر بومی به این استان اشاره کرده و این موضوع را دلیل ایجاد ناهنجاریهای فرهنگی و اجتماعی و بعضا مخاطرات بهداشتی دانست.

رییس شعبه حزب ندای ایرانیان در استان یزد با اشاره به اهمیت بافت تاریخی یزد داشتن برنامه جامع در حفظ و ساماندهی بافت تاریخی را از دیگر برنامه هایی دانست که باید سرلوحه فعالیت مدیران و مسئولان در این استان باشد.

دهقان زاده در بخش دیگری از این گفتگو به وضعیت شورای هماهنگی اصلاح طلبان استان یزد اشاره کرد و گفت:شورای هماهنگی اصلاح طلباناستان متشکل از نمایندگان احزاب و انتخابی از دو سال قبل به صورت منظم تشکیل جلسه داده وبسیار با قدرت در انتخابات مجلس ورود کرد به طوریکه هر چهار نماینده انتخابی استان از کاندیدهای معرفی شدهاین شورا بودند . شورای هماهنگی استان هم اکنون نیز به صورت منظم و هفتگی تشکیل جلسه میدهد.

وی کارنامه فعالیت کوتاه مدت نمایندگان مجلس در استان یزد را مثبت ارزیابی کرده و افزود:خوشبختانه همه نمایندگان استان هماهنگ با هم پیگیر مطالباتمردمی هستند.

دهقان زاده با تاکید بر اینکه انتخابات شوراهای شهر و روستا از اهمیت خاصی بر خوردار است به فعالیت های حزب ندا در استان یزد در این حوزه اشاره کرد و گفت:حزب ندای ایرانیان به صورت جدی و با برنامه در انتخابات شورا ورود کرده و برنامه های متعددی را در نظر گرفته است

وی در پایان و در پاسخ به این سوال که عملکرد مسئولان استانی را چگونه ارزیابی می کند ابراز امیدواری کرد: با هماهنگی بیش ازپیش معاونین و مدیران استانداری استان شاهد خدمات بیشتری ازدولتخدمتگزار باشیم

حزب ندای ایرانیان شعبه یزدبا اولویت قرار دادن رویکردهای اجتماعی خودبرنامه هایمتعددیرا در حوزه های محیط زیست ،جوانان ،فرهنگی و اجتماعی اجرا کرده استو همکنون قصد دارد به صورت جدی در انتخاباتشورا شهر ورود کرده و نسبت به شناسایی افراد شایسته ومعرفی انها به مردم اقدام نماید

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
آخرین اخبار