ندای ایرانیان

کد خبر: ۴۸۲۵۷
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۵ - ۲۳:۰۴
درگذشت تاثرانگیز مجاهد نستوه و یاور صدیق و دیرین ملت شریف و شهیدپرور ایران، حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی، ایران را در بهت و اندوه فروبرده است.
بسم الله الرحمن الرحیم
مِنَ المُؤمِنينَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَيهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن يَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبديلًا

درگذشت تاثرانگیز مجاهد نستوه و یاور صدیق و دیرین ملت شریف و شهیدپرور ایران، حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی، ایران را در بهت و اندوه فروبرده است. بزرگمردی که چه در روزگار سخت مبارزه، چه در بحبوحه تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی و چه در روزهای سخت جنگ تحمیلی، شجاعانه و متواضعانه هر چه داشت، برای پیشوای آزادی خواهان جهان، خمینی کبیر در طبق اخلاص گذارد. او که پیشگام سازندگی و توسعه کشور بود، نسلی را به بار آورد که آرمانش توسعه اقتصادی و سیاسی و فرهنگی کشور بود و در این راه پرپیچ و خم، لحظه ای از پا ننشست.
اندوهی که از فقدان این بزرگمرد تاریخ ساز نصیب گشته، ضایعه ای بزرگ و مصیبتی عظیم است. حزب ندای ایرانیان ضمن اعلام همدردی با خانواده و دوست‌داران آن فقید سعید، این مصیبت جانکاه را خدمت مقام معظم رهبری، خانواده معزز هاشمی به ویژه همسر مکرمشان و ملت شریف ایران تسلیت و تعزیت عرض نموده و از پیشگاه حضرت باری، برای آن مرحوم، علو درجات طلب می کند. 
والسلام علیکم و الرحمه اللّه و برکاته
حزب ندای ایرانیان
۲۰ دی ماه ۱۳۹۵
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین
آخرین اخبار