ندای ایرانیان

کد خبر: ۴۸۴۳۷
تاریخ انتشار: ۰۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۰:۳۵
وزیر اطلاعات گفت: حفظ کرامت در جامعه باعث ایجاد امنیت درون زا می شود و اسلام اجازه نمی دهد که به بهانه امنیت، کرامت انسان نادیده گرفته شود.
به گزارش ندای ایرانیان، حجت الاسلام و المسلمین سید محمود علوی روز سه شنبه در جمع نخبگان، برگزیدگان و مدیران استان کردستان افزود: نگاه اسلام به انسان به عنوان یک موجود با کرامت است و نگاه ابزاری به آن ندارد.
وی با اشاره به اینکه قرآن می فرماید ما انسان را گل سرسبد خلقت می دانیم، اظهار کرد: انسان در اسلام دارای ارزش ویژه ای است.
وی با بیان اینکه امنیت برای مردم و خدمت به آنها جزو تاکیدات دین مبین اسلام است عنوان کرد: در نظام اسلامی و تحت هدایت رهبری مسئولان و مدیران سلیقه ای عمل نمی کنند بلکه در چهارچوب دستورات دین مبین اسلام حرکت می کنند.
وی ادامه داد: نظام حکومتی باید زمینه ها را برای شکوفایی انسان در تمامی حوزه ها فراهم کند.
حجت الاسلام و المسلمین علوی گفت: اسلام حاکمیت و حاکمان را خدمتگذار جامعه می داند و همه مردم حتی با هر تنوع قومی و دینی نیز یکسان هستند.
وی افزود: حفظ کرامت انسانی آسایش و امنیت جامعه را روز به روز شکوفا می کند.
وزیر اطلاعات بیان کرد: امروز نام دستگاه های امنیتی در کشور در کنار صلابت برای دشمن باید در داخل همراه با امنیت و آرامش برای مردم باشد.
وی گفت: نظرسنجی های صورت گرفته نشان می دهد که مردم به وزارت اطلاعات دل بسته اند.
وی اظهار کرد: امروز اشراف اطلاعاتی در کشور ما به جایی رسیده است که دشمنان و تروریست ها به خوبی رصد می شود و هرجا لازم باشد وارد عمل می شویم.
علوی گفت: امروز در سایه همدلی در کشور دولت اقدامات خوبی را برای خدمت به مردم آغاز کرده است و ثمره این همدلی امنیت موجود شده است.
وی با بیان اینکه برای نظام اسلامی همه مردم عزیز هستند و نظام اسلامی نیز برای همه مردم عزیز است اظهار کرد: امروز همه اقوام دلبسته نظام اسلامی هستند.
علوی اضافه کرد: برای ما شیعه و سنی مطرح نیست و خدمتگزار همه هستیم و کسانی که امنیت را خدشه دار کنند نیز چه شیعه و چه سنی باشند به طور یکسان با آنها برخورد می کنیم.
حجت الاسلام و المسلمین سید محمود علوی وزیر اطلاعات صبح امروز سه شنبه به منظور شرکت در چند برنامه مختلف وارد سنندج مرکز کردستان شد و در فرودگاه این شهر مورد استقبال مسئولان استان قرار گرفت.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین اخبار