ندای ایرانیان

کد خبر: ۴۸۶۲۹
تاریخ انتشار: ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۹
اینجا ایران است سرزمینی آباد و سرشار از نعمات خداوند
قطعه ای زیبا و غنی از بهشت
اینجا ایران است با مردمانی ره گم کرده در برهه هایی که ریا و نفاق آنچنان سایه گسترانیده بر صداقت آسمانش که برای چپاول قدرت هیچ صداقتی نقاب ریا را طاقت کنار زدن ندارد.

روزگار مناظرات سرد است و جنگ بی بدیل دوستیها،  
همرزم کهنه کار  و اندیشمند سیاسی و متفکر ایده پرداز و سیاستمدار قهار و خرقه پوش پاسدار آستان قدس  و وزیر نخبه ی خوش بیان و دکترسردارشهردار انبربدست تهران و یک مقام ریاست جمهوری و یک کشور ایرانی صبور!!!

آیا زمان اتحاد قدرتها نرسیده بر سر آرامش بخشیدن به مردمی اینچنین شکیب؟!  

آیا بجا و بایسته است اینچنین زخم بردلهای خانواده های شهدا و جانبازان و اسرا  زدن؟ !

آه که چه میلرزانید روح همتها و دورانها و باکریها و....

سزاوار است فرزندانمان در سایه ی اینهمه نفاق و دورویی و  شعار و تخریب جمله ی ایران را بسازیم را موضوع درس انشا کنند و ندانند چگونه در این موج دورویی ها چه بنویسند؟ و حقیقت معنوی چیست؟  ای بسا که بد به آنها درس میدهیم.

به آنها می آموزانیم ایران را آباد کنیم و صادق باشیم و به یکدیگر احترام بگذاریم و...

و در مناظرات میبینند  صداقت و  احترام رخت سفر بسته اند از کاندیدای متمول شهرداری که دم از تغییر سبک   آرامش مردمی میزند که از حقشان خورد،  از زمینها و داراییشان برای خود وجاهت علمی ساخت و در وهم آن است که  مردم حتی به پاس بزرگمرد علمی جهان ( پروفسور سمیعی) او را میستایند.
به مغرور متزوری که گمان میکند خدا گویی معجزه ای کرد و او را ابراهیم وار از دمای 400 درجه سانتیگراد پلاسکو دوباره به تهران و زبانم لال به ایران بخشیده.

مردان و زنان سیاسی ایران!  اینجا ایران است سرزمینی اهورایی با مردمانی شکیبا و رنج کشیده از هر جور و فراز و نشیبی  که تاب آوردند، اما بدانید و آگاه باشید این مردم دیگر به بلوغ رسیده اند دیگر آهن آبدیده اند و دیگر افق های دید و تفکرشان به بلندای دماوند، زیباست.

وقت تدبیر و امید است نه هر رنگ و ریایی و نه هر لبخند و بچه بازیهای من اینم و تو آنی و نه بهر شعار بور و بولوندی دلخوش کردن و نه بهر مردان زاهد نمایی دل آسودن  و نه بهر شعاری دل سپردن

با این حدیث 4 درصدی زالو صفت و 96 درصدی ها و در بوق و کرنا کردن آن بدنبال چه چیزی هستید جز دردمندی و تفرقه و شعار پوپولیستی به سبک خویش؟!  
آیا نمی هراسید که میان مردم کینه و عداوت رخنه کند و قشر ضعیف و قوی درست کنید که هر یک بر دیگری تسلط خواهی بطلبد و منجر به فتنه انگیزی شوید؟!
نمیترسید  جنگ داخلی اقتصادی بااین قیاس نادرست و نابرابر اشاعه دهید که منجر به فاجعه شوید؟!
مردم ما خسته اند و به دنبال آرامش به داد یک ملت برسید اگر نمیتوانید مخرب آن نباشید.
بگذارید مردم با درایت خویش در بیان صداقت و شفافیت های مبرهن انتخاب بین بد و بدتر نه،  بلکه به کاندیدهای خوب فکر کنند آنچه در این دوره به حق داریم اگر بگذارید و این پرده خوش چهره از ظاهر خویش کنار بکشید و دروغ نگویید و رقیب را به ناحق نکوبید و همراه باشید.
شعار چه میدهید وقتی راهکار ندارید؟ آری همه میدانیم ریشه فقر در بیکاریست،  راهکار اشتغال زایی چیست؟ و بسیاری مثالهای دیگر

آقایان کافی است دیگر اینهمه نفاق
قدردان مردمی باشید که با تمام متانت و فرهیختگی برای وداع با هاشمی خیابانهای تهران را سیاهپوش رفتنش کردند زیرا دوستی و بازگشت حقیقی او را به سمت مردم دیدند و به حقیقت آنرا درک کردند و باور کردند که هاشمی شعار نبود.

در درک مردم و در فهم شعور و آگاهی مردم ذره ای شک و تردید نکنید که هرچه از نامردمیها را به جهت تخریب رقیب بگویید ولو با لبخند و تجملات انتخاباتی و بریز و بپاچ ها، کسی نیست که با وعده ای به شما دل ببندد و اقلیت دور شما مگسانند گرد شیرینی
خود را از خمره های عسل دور کنید تا ببینید که کسی دورتان نیست.

به زنان کشورتان احترام بگذارید و آنگونه آزادشان بگذارید که تمایل دارید عکسهای انتخاباتیتان را نمایش دهند قطعا این زنان خود به سمت حجاب درون و برون متمایل تر خواهند بود اگر بازیچه ی دین و سیاست شما نباشند.

به کودکان کشورتان ارزش و منزلت ببخشید تا در مصاف شما نابرابری و ناجوانمردی و تزویر نیاموزند

به مردان کشورتان عزت ببخشید تا در هر کسوتی که چرخ اقتصاد این کشور را میچرخانند  آنقدر داشته باشند که شرمنده  خانواده خویش نباشند از سفره ی نان و گوشت پریده ی دسترنج خویش

مردان و زنان سیاسی ایران! صادقانه خدمت کنید و از خویش نقشی به نکویی بزرگمردان و شیرزنان دنیا بسازید که بعد از قرنها جهان به نکویی یادتان کند.

و در هر جایگاهی که هستید قدردان مردم خوب ایران باشید.

*عضو حزب
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
آخرین اخبار