ندای ایرانیان

کد خبر: ۴۸۶۳۴
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۹
دبیرکل حزب ندای ایرانیان:
دبیرکل حزب ندای ایرانیان گفت: در پساانتخابات مسئولان باید با برنامه ریزی دقیق و همه جریان های سیاسی کشور و مردم دست در دست هم دهند و چالش ها و مشکلات پیش روی کشور را حل کنند.
مجید فراهانی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا درمورد دوران پسا انتخابات و چالش های پیش روی دولت دوازدهم در چهار سال آینده اظهارکرد: اکنون که رقابت ها تمام شده است نوبت رفاقت، ساختن و آبادانی کشور است چرا که مشکلات زیاد است .
وی با بیان این که اکنون زمان توجه به مطالبات مردم است، ادامه داد: چرا که مردم به نظام و حاکمیت اعتماد دارند و مسئولان نیز باید با وفاق و همدلی و عزم ملی برای رفع مسائل کشور تلاش کنند.
دبیرکل حزب ندای ایرانیان مهم ترین چالش های پیش روز دولت را بیکاری و رکود واحدهای تولیدی واقتصادی دانست و تصریح کرد: برطرف کردن چهره خشن فقر و ایجاد عدالت، استفاده بهتر از موقعیت ها و فرصت های برجام از خواسته های مهم مردم است.
فراهانی با یادآوری این که وزیر امور خارجه در این زمینه وظیفه خطیری برعهده دارد، ادامه داد: در سفارتخانه ها باید سفیران قائم مقام اقتصادی داشته باشند تا بتوانند در این چهارسال جذب سرمایه گذاری خارجی در داخل کشور برای کارآفرینی و جذب گردشگر و ایجاد شغل داشته باشد .
وی یکی دیگر از چالش های پیش روی دولت را سن بالای مدیریت در کشور عنوان کرد و گفت: دولت باید جوان شود و سن مدیریت کشور کاهش یابد. یکی از مهم ترین چالش های دولت بی توجهی به این شکاف نسلی بود بنابراین تغییر در ترکیب دولت و مدیریت های ارشد، معاونین وزرا در سازمان های دولتی خیلی مهم است.
فراهانی درباره تاثیر شبکه های مجازی در انتخابات نیز اظهارکرد: برآیند انتخابات در کشور هایی که روند توسعه دارند در کنار رسانه ها و تبلیغات پوستری، شبکه های اجتماعی و فضای مجازی نیز نقش موثری که حتی تعیین و تکلیف می کرد.
این منتخب شورای شهر تهران با بیان این که تبلیغات کاغذی، پوستر و پلاکارد دیگر جواب نمی دهد، گفت: با توجه به ضریب نفوذ بالایی که در این فضا وجود داشت، کسانی که در این فضا تبلیغ کردند بیشتر بُرد داشتند نسبت به آنهایی که با پوسترهای کاغذی عمل کردند.
وی یادآور شد: مردم دیگر توجه ای به تبلیغات کاغذی، پوستری و پلاکاردی ندارند و بیشتر از ابزار مجازی استفاده می کنند و هر چه جلوتر می رویم این فضا گسترده تر می شود.
دبیرکل حزب ندای ایرانیان تصریح کرد: در قانون انتخابات باید تبلیغات انتخاباتی به صورت کاغذی ممنوع شود چرا که باعث زشت شدن سطح شهر و همچنین نیاز به کاغذ باعث قطع شدن درختان زیادی می شود و همین نیز موجب از بین بردن محیط زیست می شود.
این منتخب شورای شهر تهران افزود: در شورای شهرا پیشنهاد ما به مجلس شورای اسلامی این است که اساسا هر نوع تبلیغات کاغذی و پوستری و پلاکاردی ممنوع شود چرا که تاثیر تبلیغات در فضای مجازی بسیار بالا است و از این به بعد هم بیشتر می شود.
به گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی با کسب 23 میلیون و 549 هزار و 616 رای اکثریت (57 درصد) آرا در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به پیروزی رسید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
آخرین اخبار