ندای ایرانیان

کد خبر: ۵۰۱۳۷
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۵
نماینده مجلس: تخریب واحدهای #مسکن_مهر در پی #زلزله #کرمانشاه نشان داد که انتقادات وارده به این طرح نه تنها حب و بغض سیاسی نیست بلکه کاملا کارشناسی بوده است.
ندای ایرانیان - احمدی‌نژاد در آخرین روزهای دوران ریاست جمهوری اش گفته بود ایران کشور زلزله خیزی است و ساخت و سازهای مسکن، در طول سالیان زیاد، معمولی و غیرمهندسی و فاقد مشخصات لازم برای مقابله با زمین لرزه‌ها بود اما مسکن مهر در حال تغییر دادن همه این مسائل است؛ چرا که ایمنی‌ها را افزایش می‌دهد.
به گزارش پایگاه خبری ندای ایرانیان، مسکن مهر در ابتدا شاید باعث دلگرمی خیلی ها شد، اما خیلی نگذشت که آثار زیانبار این طرح نسنجیده ابتدا دامن اقتصاد کشور و سپس دامن زندگی مردم را گرفت. زلزله اخیر کرمانشاه و جان باختن و صدمه دیدن هموطنانمان دل همه مردم را آزرده کرد. فاجعه تخریب ساختمان های مسکن مهر نیز نمکی بود بر زخم مردم. برخی برای لاپوشانی کردن این مساله، منتقدین مسکن مهر را به بهره گیری سیاسی از رنج مردم آسیب دیده کرمانشاه کردند. دراین باره عبدالکریم حسین زاده، نماینده مجلس در توییتی گفته است: تخریب واحدهای #مسکن_مهر در پی #زلزله #کرمانشاه نشان داد که انتقادات وارده به این طرح نه تنها حب و بغض سیاسی نیست بلکه کاملا کارشناسی بوده است.
تصاویر منتشر شده از تخریب واحدهای ساختمانی مسکن مهر هم آشکارا خبر از یک بی تدبیری پرهزینه برای کشور را می دهد. در همین راستا کاربران فضای مجازی در توییتر واکنش های گوناگونی داشتند که در ادامه گزیده ای از آن آمده است:

سالار احمدی:
بزرگترين پروژه #احمدي_نژاد (#مسكن_مهر ) بزرگترين خسارت #جاني واسه اين مردم به بار آورد!
خسارت هاي دوران ٨ ساله محمود تمامي ندارد.پوریا صف آرا:
تو دور اول روحانی و همین الان بسیاری #مسکن_مهر و کنسل کردن و عدم ادامه‌اش رو چماق کردند بر سر دولت و آخوندی! حالا نگاه کنید که مسکن مهرهای مناطق زلزله زده چطور از هم پاشید و تبدیل به گور مردم شد در حالی که خونه‌هایی که خود مردم ساختن سالم موند!
#زلزله #کرمانشاه


شهاب صادقی:
سایت احمدی نژاد میگه #مسکن_مهر سر پل ذهاب رو دولت روحانی تحویل داده!
بله تحویل داده ولی واقعیت اینه که 10 ماه قبل از اینکه روحانی شروع به کار کنه این پروژه تقریبا تموم شده بود!
خدماتی مثل آب و برق و گاز و.. در این دولت کامل شد که دولت قبل توجهی به آنها نکرده بود!

امید توشه:
غبار #زلزله_کرمانشاه که خوابید باید مطالبه اصلی محاکمه کسانی باشد که به نام #مسکن_مهر به مردم خانه‌های پوشالی و مرگ‌آفرین تحویل دادند .


زهیر موسوی:

يك مسوول با غيرت پيدا بشه از #احمدي_نژاد بخاطر ساخت #مسكن_مهر شكايت كنه؛ خونه ٤سال ساخت بايد تخريب بشه؟؟؟؟؟

دورافتاده:
اگر نميتونيد كسيو صاحبخونه كنيد
حداقل كسيو خونه خراب نكنيد...
#مسكن_مهر

حمید ناطقیان:
قبلا منتقدین #مسکن_مهر متهم به دروغگویی و سیاه نمایی می شدن الان متهم به سواستفاده سیاسی از رنج مردم !


نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
آخرین اخبار