ندای ایرانیان

کد خبر: ۵۰۲۵۵
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۹
امیرعرفان نیلی* : چرا این افراد که روزی در بدنه همین نظام حضور داشتند و حتی در پست ریاست جمهوری ایفای نقش کرده اند، اکنون تمام ارکان نظام و مسئولین قوا را به تمسخر گرفته و گاها آن ها را دارای لیاقت برای پست های حساس نظام نمی دانند.
ندای ایرانیان - این روزها خبر تحصن و حاشیه های این خبر در کشور سر و صداهای زیادی را به همراه داشته است و بسیاری را در فکر فرو برده است که چرا این افراد که روزی در بدنه همین نظام حضور داشتند و حتی در پست ریاست جمهوری ایفای نقش کرده اند، اکنون تمام ارکان نظام و مسئولین قوا را به تمسخر گرفته و گاها آن ها را دارای لیاقت برای پست های حساس نظام نمی دانند.
سوال اینجا است که آیا همین اقایان روزی در نقش رییس جمهور در کنار قوه قضاییه وقت به پاک سازی مخالفان خود اقدام نکردند؟ امروز برای آنکه ورق برگشته است و قرار است به تخلفات خودشان رسیدگی شود، با شلوغ بازی های رسانه ای و رفتارهایی که روزی در این کشور نماینده حمایت کشورهای خارجی از چهره های معاند حکومت و دین بوده است را تداعی می کند.
 به راستی اگر این اتفاقات در دولت های نهم و دهم رخ می داد  دولت محمود احمدی نژاد سکوت می کرد و اجازه می داد کسی که به دولتش انتقاد دارد به این راحتی اعتراض کند؟
چرا باید اجازه داده شود تا افراد نزدیک به این گروه و دسته با صحنه سازی های کودکانه به تخریب نیروهای امنیتی و اطلاعاتی کشور بپردازند و اماکن مذهبی که برای تمام مردم این کشور از اهمیت بالایی برخوردار هستند را به صحنه نمایش دعواهای خود تبدیل کنند.
با دیدن اتفاقات این روزها و رفتاری که احمدی نژاد و بقایی و مشایی با سیاه لشگر همیشگی خود یعنی اقای جوانفکر در کشور راه انداخته اند، یاد تحصن جمعی از روحانیون و طلبه هایی در دوران قاجار با حمایت دولت انگلیس در مکانهای مقدس آن زمان و سفارت انگلیس تحصن کردند،می افتیم و با خود فکر می کنیم که آیا این شخص که روزی اصولگرایانی هم چون اقای رییسی و شریعتمداری و پناهیان و دیگر چهره های سرشناس جناح اصولگرا بدون هیچگونه شک و تردیدی حمایت می کردند، با دیدن این رفتار و شنیدن حرفهایی که جز برای تضعیف نظام و دولت و رهبری نیست؛چه موضعی می گیرند و آیا از حمایتی که در سالهای گذشته انجام داده اند پشیمان نیستند؟
آیا حامیان قدیم و جدید احمدی نژاد واقعا حامی این فرد و گروه همراهش هستند یا تنها برای طرحی بزرگ در راستای  تخریب نظام و رهبری و دولت از گذشته برنامه ریزی شده است و تنها نیاز به یک چهره مطرح که روزی در بلند ترین نقطه قدر این کشور قرار داشت، داشتند و بایستی منتظر روزهای بدتری در آسمان سیاسی کشوری باشیم که با خون جوانان این مرز و بوم در سال ۵۷ ابیاری شده است و همچنان با حمایت همین خون ها در برابر دشمنان مختلف و کشور های عربی منطقه، ایستادگی می کند.
بدون شک یکی از مهمترین نتایجی که می توان از این رفتار متوجه شد، رخنه افرادی مجهول الهویت در بدنه و ارکان نظام مقدس خودمان است که روزی با در دست داشتن قدرت، کشور را به پرتگاه های خطرناک از جمله جنگ هدایت کردند و امروز با زیر سوال بردن دستگاه ها و نهادهای اساسی نظام و اشخاصی که در کشور دارای پست های حساس هستند به دنبال تفرقه هستند.
امید است که این بار هم با درایت رهبری و تمام ارکان و افراد دلسوز واقعی نظام،این موضوع هم در بهترین شرایط و با دقت و درایت کامل،رفع شده و خائنین به این نظام و دولت و ملت دستشان برای همه مردم رو شود.

*عضو حزب ندای ایرانیان
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
آخرین اخبار