ندای ایرانیان

کد خبر: ۵۰۳۷۱
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۸
صادق خرازی:
صادق خرازی در نشست بسیج و ایران فردا واقع در سازمان بسیج اساتید گفت: دیپلماسی مقاومت را از سردار سلیمانی بیاموزیم. اتفاقاتی که در سفارت عربستان افتاد در تضاد با نظر رهبری بود و هیچ ارتباطی به دیپلماسی مقاومت نداشت.
ندای ایرانیان - صادق خرازی در نشست بسیج و ایران فردا که در سازمان بسیج اساتید برگزار شد، گفت: دیپلماسی مقاومت را از سردار سلیمانی بیاموزیم. اتفاقاتی که در سفارت عربستان افتاد در تضاد با نظر رهبری بود و هیچ ارتباطی به دیپلماسی مقاومت نداشت.

به گزارش پایگاه خبری ندای ایرانیان، دبیرکل حزب ندای ایرانیان با اشاره به رویکرد جمهوری اسلامی ایران  در قبال سوریه اظهار داشت: ما اگر یک قدم در سوریه و عراق و لبنان کوتاه می آمدیم بازنده بودیم.

وی ادامه داد:  در ابتدای جنگ 33 روزه لبنان به مرحوم آقای هاشمی گفتم حزب الله به عنوان یک جریان مهم آزادی بخش به رسمیت شناخته خواهد شد.

سفیر و معاون پیشین نمایندگی ایران  افزود: دیدگاه‌ها در خصوص نقش سپاه و بسیج در کشور متفاوت است، اما حتی آنهایی که می گویند سپاه قدس و بسیج را در تمامی امور دخیل نکنیم هم دلسوز هستند و جهانبینی خود را دارند.

خرازی با بیان اینکه بین دستگاه دیپلماسی و بسیج دوگانگی وجود ندارد، تصریح کرد:ماهیت فعالیت های بسیج و دستگاه دیپلماسی با هم تفاوت داشته  و جنس کار این دو متفاوت است. درباره آقای ظریف هم بگویم که ایشان از بسیاری از مدعیان بیشتر متخلق به اخلاق است.

سفیر و معاون پیشین نمایندگی ایران  افزود: دیدگاه‌ها در خصوص نقش سپاه و بسیج در کشور متفاوت است، اما حتی آنهایی که می گویند سپاه قدس و بسیج را در تمامی امور دخیل نکنیم هم دلسوز هستند و جهانبینی خود را دارند.

وی گفت: همه دنیا امروز پذیرفته است که اسرائیل پس از مقاومت حزب الله به پشت مرزهای ۱۹۶۷ بازگشته و بسیج هم از نظر من چنین نقطه اتکایی است. ما نمی‌گوییم انقلاب خود را با اسلحه صادر کنیم ولی مهمترین رمز و کلید واژه بسیج، فرهنگ بسیج است.

دیپلمات پیشین کشورمان افزود: بسیج ستون فقرات امنیت ایران است و آنهایی در دستگاه دیپلماسی اثر می‌گذارند که دیپلماسی مقاومت را گسترش می‌دهند.

دبیرکل حزب ندای ایرانیان خاطرنشان کرد: هرجا در جهان اهل سنت بحث مقاومت بوده است شیعیان کنار آنها بوده اند. هیچ محدودیتی برای کار کردن با اهل سنت وجود ندارد. یک جریان التقاطی به نام سلفیسم سیاسی تلاش دارد این همبستگی را زیر سوال ببرد. نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
آخرین اخبار