ندای ایرانیان

کد خبر: ۵۰۳۹۷
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۱
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در مصاحبه با رویترز گفت: اگر نقطه نظرات مرا نمی‌پذیرید، اخراجم کنید.

ندای ایرانیان -
کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در مصاحبه با خبرگزاری رویترز گفت: اگر آپشن‌ها و نقطه نظرات مرا نمی‌پذیرید، اخراجم کنید.

به گزارش پایگاه خبری ندای ایرانیان، خبرنگار رویترز (واحد هنگ کنگ) پس از مشخص شدن نتایج قرعه کشی جام جهانی 2018 روسیه و همگروه شدن ایران با پرتغال، اسپانیا و مراکش با کارلوس کی‌روش پرتغالی مصاحبه کرد.

کی‌روش در مهمترین بخش سخنان خود به این خبرگزاری گفت: واقعا اگر با من مشکل دارند، می‌توانند مرا کنار بگذارند و مربی را انتخاب کنند که با آنها هماهنگی بیشتری دارد.

وی تصریح کرد: من اینجا هستم برای گفتن و بیان نیازهای ایران در مرحله آماده سازی و نگران این نیستم که چه رفتارهایی علیه من خواهد شد، آنها شاید تلاش داشته باشند مرا متوقف و به سکوت وادارم کنند اما هواداران ایرانی یک جام جهانی دیدنی را انتظار دارند. ما برای این که پیشرفت کنیم و به مرز کامل آمادگی برسیم نیاز  به آماده سازی ویژه داریم. آنها می‌توانند مرا اخراج کنند. برایم مهم نیست. این بار ام عقیده‌ام را می‌گویم و سکوت نخواهم کرد. مردم و بازیکنان برای این رقابت بزرگ جهانی آماده هستند و می‌خواهند تلاش کنند. حمایت مردم پشت سر ما است و من دیگر سکوت نخواهم کرد.

دستیار سابق فرگوسن در منچستریونایتد ادامه داد: این قرعه مرا شگفت زده کرد و برایم جذاب است که در چنین گروهی باشم. به نظر من از این بهتر نمی‌شود. برای بازی با اسپانیا، پرتغال و مراکش ، بازیکنانم این شانس بزرگ را دارند که توانایی‌های خود را نشان دهند. من مطمئن هستم که بهترین خواهیم بود. معلوم نیست نتیجه این بازی ها چه می‌شود و نباید قضاوت زودهنگام داشته باشیم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
آخرین اخبار