ندای ایرانیان

کد خبر: ۵۰۴۰۲
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۷
عیسی چمبر* امروز، قرعه کشی جام جهانی روسیه 2018 انجام شد. میلیاردها نفر در سراسر جهان و میلیونها ایرانی هوادار تیم ملی این مراسم را به صورت زنده تماشا کردند. بلافاصله بعد از اتمام قرعه کشی، تمامی کارشناسان بین المللی و چهره های داخل سالن کنسرت کاخ کرملین ، گروه ب را که پرتقال، اسپانیا،ایران و مراکش در آن قرار گرفته اند "گروه مرگ" نامیدند.
ندای ایرانیان - امروز، قرعه کشی جام جهانی روسیه 2018 انجام شد. میلیاردها نفر  در سراسر جهان و میلیونها ایرانی هوادار تیم ملی این مراسم را به صورت زنده تماشا  کردند.
بلافاصله بعد از اتمام قرعه کشی، تمامی کارشناسان بین المللی و چهره های داخل سالن کنسرت کاخ کرملین ، گروه ب را که پرتقال، اسپانیا،ایران و مراکش در آن قرار گرفته اند "گروه مرگ" نامیدند.
گروه مرگ یعنی گروهی که هیچ تیمی به راحتی از آن صعود نمی کند. اما بسیاری از کاربران ایرانی در شبکه های اجتماعی بلافاصله این عبارت را ناقص فهمیده و به تحقیر تیم ملی خود پرداختند و عباراتی تحقیرآمیز در مورد تیم ملی نوشتند و آیه یاس خواندند.
کارشناس فوتبال نیستم اما از عبارت "گروه مرگ" این را می فهمم که کار بقیه هم در برابر ایران ساده نیست. نا امید نباشیم. به خود و تواناییهای خود باور داشته باشیم. همه چیز به باور ما، تلاش ما و البته شانس بستگی دارد. اگر تیمهای این گروه آنقدر بدشانس بوده اند که مقابل هم قرار گرفته اند، ممکن است باهمت، باور و تلاش و برنامه ریزی و البته همین شانس بازیهایی را ببریم. تاریخ فوتبال، تاریخ شگفتی است .در فوتبال ممکن است هر تیمی بر تیم دیگر پیروز شود، اما تنها یک بازنده قطعی است؛ تیمی که از پیش خود را بازنده فرض کند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
آخرین اخبار