ندای ایرانیان

کد خبر: ۵۰۴۱۲
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۳
نخست وزیر روسیه ضمن اعلام اینکه ارتش سوریه و همپیمانانش ضربه سختی بر تروریست‌ها در سوریه وارد کردند، هشدار داد تهدید داعش همچنان ادامه دارد.

ندای ایرانیان - نخست وزیر روسیه ضمن اعلام اینکه ارتش سوریه و همپیمانانش ضربه سختی بر تروریست‌ها در سوریه وارد کردند، هشدار داد تهدید داعش همچنان ادامه دارد.

به گزارش پایگاه خبری ندای ایرانیان، به نقل از سیریا نیوز، دیمیتری مدودوف، نخست‌وزیر روسیه در سخنرانی خود در نشست سران کشورهای عضو سازمان همکاری‌ شانگهای در سوچی روسیه گفت: به لطف تلاش‌های مسکو و همپیمانانش از ایران و ترکیه و برخی طرف‌های دیگر ضربه سنگینی بر پیکر تروریست‌های مسلح در سوریه وارد کردیم، اما خطر پیش‌رو از سوی داعش همچنان پابرجاست و ما باید این مساله را حل کنیم.

مدودوف در ادامه گفت: تروریست بین‌المللی چالشی جدی برای همه جهان است.

ایران و روسیه حمایت‌هایی را به ارتش سوریه در مبارزه با داعش و گروه‌های تروریستی دیگر ارائه کرده‌اند و ترکیه نیز در قالب عملیات "سپر فرات" از گروه‌های شورشی سوریه در مبارزه با گروه تروریستی داعش حمایت می‌کند.

تهدیدهای داعش در سال‌های اخیر به کشورهای عربی و خارجی هم رسیده، تا جایی که اعضای این گروه تروریستی اقدام به اجرای حملات انتحاری در مناطق مختلف کرده و قربانیانی را برجای گذاشته‌اند.

منبع: ایسنا
برچسب ها: مدودوف ، روسیه ، سوریه
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
آخرین اخبار