ندای ایرانیان

کد خبر: ۵۱۱۱۷
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۸
مهران قاسمی:
رییس حزب ندای ایرانیان شعبه قزوین تاکید کرد باید حواسمان را جمع کنیم که پیگیری مطالبات جامعه به دلیل طرح نامناسب آنها و خارج از مسیر قانون مورد سوء استفاده دشمن قرار نگیرد و بدخواهان نظام،انقلاب و مردم ایران از این بابت خوشحال نشوند.
ندای ایرانیان - رییس حزب ندای ایرانیان شعبه قزوین در این خصوص به خبرنگار ایرنا گفت: باید حواسمان را جمع کنیم که پیگیری مطالبات جامعه به دلیل طرح نامناسب آنها و خارج از مسیر قانون مورد سوء استفاده دشمن قرار نگیرد و بدخواهان نظام،انقلاب و مردم ایران از این بابت خوشحال نشوند.

به گزارش پایگاه خبری ندای ایرانیان، مهران قاسمی ادامه داد: ایجاد آشوب راه پیگیری مطالبات نیست و باید تمامی درخواست ها و مشکلات در چهارچوب قانون مورد پیگیری قرار گیرند.

وی همچنین گفت: مطالبات و خواسته های مردم در عرصه های سیاسی،اجتماعی،فرهنگی واقتصادی کاملا روشن است و باید به آنها بیش از پیش توجه کرد.

قاسمی با اشاره به سخن رئیس جمهوری که وضع اقتصادی ایران از متوسط دنیا بهتر است،افزود: همان طور که دکتر روحانی اشاره کرده است شاخص های کشور در این حوزه نامناسب نیست ولی در این حوزه باید بیشتر توجه کرد و توجه داشت که حفره ایجاد شده در این بخش طی سال های نه چندان دور گذشته را نمی توان در کوتاه مدت پر ساخت.
وی افزود:همه باید با اتحاد و صداقت و همکاری با دولت برای پر کردن این حفره تلاش کنیم و تا رسیدن به نقطه موفقیت فاصله بسیاری در پیش داریم.


نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار