ندای ایرانیان

کد خبر: ۵۱۳۵۹
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۲
علی ابراهیمی*
ندای ایرانیان -مایکل آندریا ، برادر زن صدام، آمدنیوز ، منافقین، مجاهدین، آل سعود و.... همگی در اعتراضات مردم نقش داشتند و پیام رسان تلگرام که نقش صداوسیما مردمی را برای آنان ایفا میکرد فیلتر شد.به راستی مردم با این صحبت ها از طرف  مسئولین راضی میشوند یا بد بینی و عدم اعتماد به آنان بیشتر می شود؟!

چرا هیچکدام از مسئولین اعتراضات به وضعیت فی الحال کشور را بخاطر عدم مدیریت نادرست خودشان نپذیرفتند و به مردم نمی گویند که حق با شماست، سعی میکنیم از این به بعد بهتر باشیم.
عدم نظارت های سختگیرانه و غیر مردمی و حمایت های ویژه از فساد ، رانت و اختلاس چه نقشی در این وضعیت دارد؟

از زمان شروع نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ١۴ وزیر علوم داشته ایم، کدام وزیر توانست جلوگیری کند از رفتن نخبه ها ؟ خجالت آورتر از همه آنها واکنش رییس جمهوری بود که مرحوم هاشمی رفسنجانی هشدار آن را داده بود و او را جریان انحرافی میدانست.  در دانشگاه  صنعتی شریف زمانی که کارگردان مستند میراث آلبرتا به رییس جمهور وقت میگوید بهترین دانشجو دانشگاه خودکشی کرده و واکنش او "کاربدی کرده" بود؟؟

پخش تست های سمند را دیدید مدیران محترم ایران خودرو ؟
وزیر محترم صنعت معدن تجارت بخاطر حمایت از این خودروها تعرفه واردات را چند برابر کرده اید؟

مردم بخاطر این وضعیت شرمنده شهدا میشوند.قاسم سلیمانی و مدافعین حرم امنیت را برایمان مستحکم تر کردند ولی چرا قوای دیگر رفاه را برای مردم ایجاد نمی‌کنند .

*عضو حزب ندای ایرانیان
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
آخرین اخبار