ندای ایرانیان

کد خبر: ۵۱۴۲۳
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۹
بیرانوندی:
یک عضو شورای مرکزی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت که طبق اظهارات بازداشت‌شدگان اعتراضات اخیر،‌ برخورد نیروهای ضابط با دستگیرشدگان محترمانه بوده است.

ندای ایرانیان -یک عضو شورای مرکزی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت که طبق اظهارات بازداشت‌شدگان اعتراضات اخیر،‌ برخورد نیروهای ضابط با دستگیرشدگان محترمانه بوده است.

محمد بیرانوندی اظهار کرد: بر اساس پیگیری‌هایی که انجام دادم و اظهارات بسیاری از بازداشت‌شدگان، برخورد نیروهای ضابط اعم از اطلاعات و سپاه بسیار محترمانه بوده و نشنیده‌ام که در مورد بازداشتی‌های اخیر برخورد شدید و ضرب‌ و شتمی وجود داشته باشد.

نماینده مردم خرم آباد در مجلس افزود: من همچنین شخصا با مجموعه استان(لرستان) نیز در ارتباط بودم و مدیرکل اطلاعات استان گفت که فارغ از آسیب‌دیدگی‌های احتمالی برخی بازداشت‌شدگان در درگیری‌ها، هیچگونه برخوردی با دستگیرشدگان اعم از برخورد فیزیکی و یا لفظی صورت نگرفته است.

این عضو شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان درباره وضعیت دانشجویان بازداشتی نیز گفت: طبق پیگیری‌ها ۱۰ تا ۱۲ درصد بازداشت شدگان اعتراضات اخیر دانشجو هستند و کسانی که مشکل خاصی نداشتند آزاد شده‌اند. کسانی که هنوز آزاد نشده‌اند در حوزه نیروی انتظامی نیستند و ممکن است از سوی نهادهای دیگر بازداشت شده باشند.

منبع: ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار