ندای ایرانیان

کد خبر: ۵۲۶۰۶
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۸
معاون اجرایی حزب ندای ایرانیان:
عضو شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان درباره موارد اصلاحی اساسنامه جدید حزب متبوع خود به ارائه توضیحات پرداخت.
ندای ایرانیان-معاون اجرایی حزب ندای ایرانیان درباره جلسه شب گذشته شورای مرکزی این حزب، توضیحاتی را ارائه کرد.

 سعید نورمحمدی، معاون اجرایی حزب ندای ایرانیان، در گفت و گو با برنا درباره جلسه شب گذشته حزب ندای ایرانیان گفت: در این جلسه ما به اصلاح اساسنامه پرداختیم و مواردی که قرار بود اصلاح شود به تصویب شورای مرکزی رسید.

وی افزود: مطابق با قانون جدید، احزاب باید مواردی را در اساسنامه اصلاح کنند. ما قبل از این هم اساسنامه را مورد بررسی قرار دادیم و به این نتیجه رسیدیم که باید نواقص آن را برطرف کنیم.

نورمحمدی افزود: پس از سومین کنگره اختیار به شورای مرکزی تنفیذ شد و سپس کارگروه هفت نفره ای به دستور آقای خرازی متشکل از اعضای تشکیلات، هیئت اجرایی، شورای مرکزی و دبیر کل تشکیل شد تا اساسنامه را پس از بررسی و رفع نواقص، به رای شورای مرکزی بگذارند. در جلسه شب گذشته این اقدام صورت پذیرفت و اصلاحات اساسنامه به تصویب رسید.

عضو شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان در پایان و درباره موارد اصلاحی اساسنامه اظهار داشت: شرایط عضویت و مشخص شدن عضو موثر، برآورد هزینه های مالی، واگذاری اختیار صدور احکام اعضای شورای استانی به معاونین، حذف شاخه ها و جایگزینی کمیته به جای آنها و همچنین تبدیل دفاتر به کمیسیون ها از موارد اصلاحی اساسنامه است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
آخرین اخبار