ندای ایرانیان

کد خبر: ۵۲۶۶۴
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۵
در این سالها متاسفانه جریانهایی پا به عرصه وجود نهادند که یا جمهوری‌خواهی را به پوپولیسم تقلیل دادند، یا اسلام‌خواهی را به مقدس‌مابی و خشک‌مذهبی تبدیل کردند و یا ایران‌خواهی را به ضدیت با فرهنگها و اقوام گوناگون پهنه کشورمان تعبیر کردند.
ندای ایرانیان-حزب ندای ایرانیان با انتشار بیانیه ای سالروز حماسه پرشکوه انقلاب اسلامی را گرامی داشت.

به گزارش پایگاه خبری ندای ایرانیان، متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

بسم رب الشهدا و الصدیقین و الصالحین

حماسه پرشکوه انقلاب اسلامی در حالی وارد چهلمین سال عمر پربرکت خود می‌شود که امروز ندای انقلابی مردم مسلمان ایران در ستیز با استبدادگری و استعمارگری از مرزهای ایران اسلامی فراتر رفته و توسط بسیاری از آزادیخواهان و حق‌طلبان جهان تکرار می‌شود. در تمام این سالها که تصمیم ملت برای سرنگونی رژیم خودکامه و وابسته پهلوی و گرفتن حق تعیین سرنوشت به دست خودشان کاروان انقلاب را در مسیرهای پر نشیب و فرازی مثل محاصره اقتصادی، جنگ تحمیلی و فشارهای سیاسی قدرتهای بزرگ قرار داد، بدون شک رمز بقا و دوام این انقلاب تکیه بر پشتوانه سترگ مردمی در کنار هوشمندی و درایت دو رهبر فرزانه آن بوده است. دو پایه اصیل جمهوری و اسلام که در چارچوب جغرافیایی به نام ایران به یکدیگر پیوند خورده‌اند و "جمهوری اسلامی ایران" را شکل داده‌‌اند همچنان در آینده هم می‌توانند الهام‌بخش و عزت‌آفرین باشند به شرطی که حاکمان و مدیران و فعالان سیاسی هر سه آنها را با هم بخواهند و تصور نکنند چشم‌پوشی از یکی می‌تواند بقای دیگری را تضمین کند. در این سالها متاسفانه جریانهایی پا به عرصه وجود نهادند که یا جمهوری‌خواهی را به پوپولیسم تقلیل دادند، یا اسلام‌خواهی را به مقدس‌مابی و خشک‌مذهبی تبدیل کردند و یا ایران‌خواهی را به ضدیت با فرهنگها و اقوام گوناگون پهنه کشورمان تعبیر کردند. ایران اسلامی همچنان به حیات غرورمندانه‌اش به عنوان دموکراتیک‌ترین حکومت منطقه ادامه خواهد داد و بدخواهان و دشمنان تاریخی‌اش را ناامید خواهد کرد اگر مدیران جمهوری اسلامی چشم و گوش خود را بر مطالبات بر حق مردم همچنان باز نگهدارد و اجازه ندهند کج‌اندیشان و کوته‌فکران بر آتش اختلافات سیاسی و مذهبی که طبیعت جغرافیای پهناوری مثل ایران است بدمند. روز ۲۲ بهمن از این منظر می‌تواند بار دیگر آوردگاه ملی ایرانیانی باشد که دل در گروی هویتی به نام "ایران" دارند و به صلح و آسایش و پیشرفت برای نسل‌های آینده این سرزمین می‌اندیشند.
اعضای حزب ندای ایرانیان همپای اقشار مختلف ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن سراسر کشور حضور می‌یابند و آرمانهای بزرگ انقلاب شکوهمند اسلامی یعنی "استقلال"، "آزادی" و "جمهوری اسلامی" را فریاد می‌کنند.
حزب ندای ایرانیان
۲۱ بهمن ۱۳۹۶
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
آخرین اخبار