ندای ایرانیان

کد خبر: ۵۲۹۹۳
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۹

ندای ایرانیان -یک نماینده اصلاح‌طلب مجلس شورای اسلامی در تذکری خطاب به وزیر راه و شهرسازی و با اشاره به خرید هواپیمای سوپر جت ۱۰۰ گفت: خواهش می کنم با جان مردم معامله نکنید.

 بهروز بنیادی طی تذکر شفاهی امروز خود در جلسه علنی مجلس با تسلیت حادثه هواپیمای تهران-یاسوج، خطاب به وزیر راه و شهرسازی گفت: امروز شاهد یک حادثه ناگوار بودیم، اما در اخبار شنیده شد، شما قصد خرید هواپیمای سوپرجت ۱۰۰ را دارید، هواپیمایی که هیچ کدام از خطوط هوایی جهان آن را نپذیرفتند و در اولین پرواز آزمایشی خودش در اندونزی سقوط کرد.

وی تاکید کرد: خواهش می‌کنم با جان مردم معامله نکنید، صرف حمایت‌های بین المللی روسیه حق نداریم بیاییم برای خرید این گونه هواپیماها تحت فشار قرار بگیریم.

نماینده مردم کاشمر در مجلس همچنین در تذکر دیگری به رئیس کمیته امداد امام (ره) گفت: شما به عنوان یک مدیر انقلابی اخیرا فرمودید، فقرا در حال افزایش هستند. من به شما عرض می‌کنم وقتی مدیران شما در شهرهای کوچک حقوق بالای ۵ میلیون تومان دریافت می‌کنند. وقتی اضافه کار کامل می‌گیرند. وقتی فساد اقتصادی و اخلاقی در کمیته امداد بیداد می‌کند. وقتی کمک به خانواده‌های بد سرپرست را منوط به ارائه طلاق نامه می‌کنید و حاضر نیستید ۶ ماه تا یکسال آن‌ها را حمایت کنید. وقتی به بهانه‌های مختلف مستمری مددجویان را قطع می کنید باید فقرا زیاد شوند.

این نماینده اصلاح طلب مجلس تصریح کرد: وقتی اژدهای هفت سر پول پاشی در کمیته امداد است، وام های قرض‌الحسنه‌ای که نمایندگان تصویب می‌کنند، ببینید به چه کسانی داده شده، چند درصد آن‌ها مددجوی واقعی بودند. آقای فتاح بیشتر مراقبت کنید از این مجموعه‌ای که امام(ره) و رهبری برای آن رسالت بزرگی را ترسیم کردند
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
آخرین اخبار