ندای ایرانیان

کد خبر: ۵۳۰۱۲
تاریخ انتشار: ۰۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۲
امیر شهلا:
امیر شهلا تاکید کرد: خوشبختانه با حضور آقای الویری در دوره پنجم شورای عالی استانها هم در بخش تقنین و هم در بخش نظارت در حال رسیدن به جایگاه واقعی خودمان هستیم.
ندای ایرانیان -  امیر شهلا تاکید کرد: خوشبختانه با حضور آقای الویری در دوره پنجم شورای عالی استانها هم در بخش تقنین و هم در بخش نظارت در حال رسیدن به جایگاه واقعی خودمان هستیم.

در حاشیه سومین اجلاس شورای‌عالی استان‌ها که در ساختمان قدیم مجلس شورای اسلامی برگزار شد، امیر شهلا در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری ندای ایرانیان، اظهار داشت: براساس ماده 101 قانون شورای فرادستی و شورای عالی استانها برای جلوگیری از تبعیض و احقاق عدالت بین بخشی و سرزمینی شکل گرفته است.

او افزود: آقای الویری جلسات خوبی در هیات دولت داشتند و صحبت های خوبی با رییس سازمان مدیریت برنامه ریزی انجام داده اند و بناست بودجه سال 98 هامش نویسی شورای عالی داشته باشد. همین طور برنامه های 5 ساله ای که دولت برای تصویب به مجلس ارائه می دهد باید قبل از رسیدن به مجلس نظرات مشورتی شورای عالی را بگیرد

سخنگوی شورای عالی استانها همچنین گفت: قانون بی پرده جایگاه را حفظ کرده است. بیشتر ما هستیم که باید ضمانت های اجراییی اجرای قانون و همین طور جایگاه و همین طور رکن بودن شورای عالی استانها را به منصه ظهور برسانیم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
آخرین اخبار