ندای ایرانیان

کد خبر: ۵۳۰۴۰
تاریخ انتشار: ۰۶ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۲
امیرعرفان نیلی
جناب اقای روحانی، رییس جمهور دولت دوازدهم که با رای بالایی در برابر دیگر کاندیداها به پیروزی رسیدید، سلام
سلامی نه از روی خوشحالی برای رییس جمهور شدن دوباره شما بلکه سلامی از میان ناله ها و فریادهایی که حتی از سوی حامیان سیاسی و غیر سیاسی شما، این روزها به گوش می رسد. سلامی از روی نرسیدن دولت و ملت حامی شما در سال ۹۶ به خواسته ها و وعده هایی که در دوران انتخابات به مردم وعده دادید و امروز با انحراف زیادی از آن شعارها، سال به پایان رسیده است. سلامی از روی جیب خالی ملتی که به امید بهبود وضعیت مالی که بدون شک این روزها اصلا حال خوبی ندارد و همه مسئولان مدام به شما گاهی هم به خودشان گوش زد می کنند ولی افسوس که می شنوید اما برای حل آنها راهکاری را پیاده نمی کنید.
جناب اقای دکتر حسن روحانی، سال ۹۶ با تمام حرف ها و انتقاداتش رو به اتمام است. پایانی که هیچ به دل ملتتان خوش نیست. سالی که در انتهایش حتی با رفتن به یک شهر کوچک و سرکشی به بازار آنجا به کسادی بازار و بی کاری کسبه ای که برای شب عید ارزوهای زیادی تصور کرده بودند، برخواهید خورد. اقای روحانی این حجم از ناامیدی را پعده نداده بودید و ما هم به عنوان حامیان شما هرگز تصورش را هم نمی کردیم.
اقای رییس جمهور، مدام از ناامید کردن ملت از سمت دیگران و به اصطلاح مخالفان سیاسیتان حرف می زنید و از انها درخواست دارید تا مردم را ناامید نکنند؛ اما واقعا خودتان تا به امروز در خلوت خود به فکر رفته اید و علت این همه حمله را جویا شده اید؟ اقای رییس جمهور، همه کشورها زمانی بحران اقتصادی را داشته اند و بدون شک ایران هم نمی تواند از این اتفاق جدا باشد، اما چاره ای کرده اید؟ آیا فکری به غیر از شعار حمایت از تولید ملی داشته اید؟ آیا چاره ای برای اطرافیان خود که با لجبازی و کوته نظری هایشان برای پیشرفت کشور جز سد معبر چیزی نبوده اند چاره ای کرده اید؟ آیا آنهایی که به واردات اجناس خاص دست می زنند و در لابه لایش کود انسانی وارد می کنند نیز توجه می کنید؟
اقای روحانی بسیاری از ملت ایران کارگر و کارمندهایی بیش نیستند که امسال به علت شرایط بد اقتصادی یا حقوق نگرفته اند و یا اخراج شدند. اقای رییس جمهور این ها را اگر می دانید و سکوت کرده اید که وای بر من جوانی که برای پیروزی شما تلاش کردم و سالیان سال است برای سیاست و عقاید سیاسی خودم جنگیده ام ولی اکنون بایستی در برابر آنهایی که قول بهبود شرایط کشور را در لوای پیروزی شما تفسیر کردم، سرافکنده باشم.
اما اقای روحانی اگر به این موارد و مشکلات واقف هستید و کاری نمی کنید و یا نمی ذارند کاری بکنید، امسال حداقل عهد کنید بیان کنید. واقعیت ها را به مردم بگید. به حمد الله در این کشور صداو سیمایی که با تمام قوا برای تخریب بسیج شده است، دیگر جرات قطع برنامه زنده رییس دولت کشورش را ندارد و شما می توانید حرف بزنید. اقای روحانی مردم این کشور منتظر اقدام اند. منتظر شعار و تیکه های مکرر جناح های سیاسی پشت تریبون های مختلفی که در دست دارند نیستند. اقای دکتر حسن روحانی بیایید و کمی در راستای ملت قدم بردارید، ملت ایران دیگر از بازی های سیاسی خسته شده اند و همان طور که می دانیم تاریخ تکرار می شود و ملت همچون سال ۸۴ دیگر در سال ۱۴۰۰ برای عقاید سیاسیشان به میدان نخواهند امد و برای کسی سینه چاک می شوند که برای معیشت انها فکری داشته باشد.
اقای رییس جمهور در نهایت از شما که شخص اول کشور هستید به عنوان یک حامی و جوانی که برای عقاید اصلاح طلبانه اش تلاش کرده است، خواهش می کنم در ابتدای سال و لحظه سال تحویل دعا کنید تا خدای متعال در سال جدید برای شما و ملت حال خوب و اوضاع اقتصادی و توانایی خاصی برای شخص خودتان اعطا کند تا بتوانید واقعا حرف دل مردم را بزنید و با اقتدار به بیان مشکلات برای ملتی که شما را رییس جمهور کردند، بپردازید تا ملت هم کمک شما کنند و نگذارند افرادی که در کنار شما ایستاده اند و همانند موریانه به تخریب و نابودی دولت و ملت، اهتمام ورزیده اند، پیروز شوند
ارادتمند
امیرعرفان نیلی
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
آخرین اخبار