ندای ایرانیان

کد خبر: ۵۳۰۶۹
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۵
سعید نورمحمدی :
یک عضو شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان گفت :باید در سال جدید به دنبال تحقق عدالت، پیشرفت، توسعه، آزادی و امنیت باشیم.

حزب ندای ایرانیان

یک عضو شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان گفت :باید در سال جدید به دنبال تحقق عدالت، پیشرفت، توسعه، آزادی و امنیت باشیم.

سعید نورمحمدی در گفت‌وگو با ایسنا، در ارتباط با اولویت های فعالیت حزبی در سال 1397 اظهار کرد: در سال جدید تمرکز حزب ندا طراحی نقشه راهی است که در آن آلام و گرفتاری های روزمره مردم ایران را رصد و منعکس کند. اعضای حزب ندای ایرانیان بر این باورند که نهضت رسیدگی به وضعیت محرومان تنها راه پیش روی کشور در شرایط فعلی است.

وی ادامه داد: حرکت اجتماعی سازنده از اصول خدشه ناپذیر در مرامنامه حزب است و در معاونت اجرایی در تلاش هستیم با هماهنگی شورای مرکزی و شورای سیاست گذاری گام های موثر برای حل معضلات محرومان و نیازمندان جامعه برداریم.

نورمحمدی سپس گفت: حزب، خود را نیازمند نقشه راهی برای تحقق عدالت اجتماعی، توسعه همه جانبه، آزادی های منطقی و در چارچوب قانون و ایفای حقوق شهروندی می‌داند. تلاش خواهیم کرد در وسع خودمان با رسیدگی به حقوق شهروندی مقدمه آرمان عدالت اجتماعی و بهبود زندگی مردم را به عنوان یک حزب جوان رقم بزنیم.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب خاطرنشان کرد: بر همین اساس اولین وظیفه دفاتر استانی و شهرستانی حزب، شناسایی درد و آلام مردم محروم کشور و ارائه راهکار برای تدوین طرح های پیشنهادی به مجلس شورای اسلامی و دولت تدبیر و امید خواهد بود.

وی در پایان گفت: در مبارزه با فقر و فساد با احدی در کشور تعارف نخواهیم داشت و زبان و قلم اعضای حزب در سال جدید بر رفع تبعیض های موجود و ارائه راهکار برای توسعه کشور به خصوص در نقاط محروم متمرکز خواهد بود.


برچسب ها: سعید نورمحمدی
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
آخرین اخبار