در جلسه مشترک شورای مرکزی و شورای سیاست‌گذاری حزب ندای ایرانیان مطرح شد:

تشکیل مجلسی جوان، کارآمد و متخصص، مهم‌ترین هدف حزب ندا در انتخابات مجلس شورای اسلامی / انتقاد از رئیس‌جمهور برای عدم اعتماد به زنان در سپردن سکان وزارت خانه

۰۸ شهریور ۱۳۹۸ | ۲۱:۲۵ کد : ۲۶۲ اخبار مهم
دبیر کل حزب ندای ایرانیان، اولویت‌های این تشکل در مجلس آینده را جوان‌گرایی، کارآمدی و تخصص بیان کرد و گفت: حزب ندا در پی فرستادن جوانان متخصص، غیررانتی و کارآمد به مجلس شورای اسلامی است.
تشکیل مجلسی جوان، کارآمد و متخصص، مهم‌ترین هدف حزب ندا در انتخابات مجلس شورای اسلامی / انتقاد از رئیس‌جمهور برای عدم اعتماد به زنان در سپردن سکان وزارت خانه

ندای ایرانیان: جلسه مشترک شورای مرکزی و شورای سیاست‌گذاری حزب ندای ایرانیان با دستور بررسی "استراتژی و راهبرد حزب ندای ایرانیان در انتخابات مجلس شورای اسلامی" به ریاست دکتر مجید فراهانی رئیس شورای مرکزی حزب ندا در دفتر مرکزی حزب ندا برگزار شد.
به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی حزب ندای ایرانیان، مرور اخبار هفته از جمله بررسی گزینه های وزارت آموزش و پرورش و میراث فرهنگی از محورهای ابتدای این جلسه بود. اعضای جلسه عدم اعتماد به بانوان برای مدیریت وزارت خانه های آموزش‌وپرورش و میراث فرهنگی، برخلاف وعده‌های رئیس‌جمهور و معاون اول را امید آفرین ارزیابى نکرده و از عدم معرفی زنان شایسته توسط رئیس‌جمهور برای اداره وزارت خانه در دولت یازدهم و دوازدهم انتقاد کردند. در ادامه به بررسی رزومه گزینه‌های پیشنهادی پرداختند.
سپس موضوع انتخابات مجلس شورای اسلامی در دستور جلسه قرار گرفت و تعدادی از اعضا تحلیل‌های خود را از استراتژی و راهبرد حزب ندای ایرانیان در انتخابات مجلس شورای اسلامی را بیان کردند و بر حضوری قدرتمند و با برنامه در انتخابات تأکید کردند.
در ادامه سعید نورمحمدی رئیس ستاد انتخاباتی حزب ندا گزارش مبسوطی از روند فعالیت این ستاد ارائه داد. برگزاری نشست های انتخاباتی شامل گفت‌وگوهای بین نسلی؛ کارنامه نسل امید، تالار گفت‌وگوی ندای ایرانیان، سلسله کارگاه‌های توانمندسازی کاندیداهای جوان مجلس شورای اسلامی و برگزاری نشست شعب استانی انتخاباتی حزب ندای ایرانیان در شهریورماه از جمله برنامه‌های اجرایی بود که توسط رئیس ستاد انتخابات توضیح داده شد.
در ادامه این جلسه دکتر مجید فراهانی رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان تحلیل‌هایی در خصوص بازیگران اصلی انتخابات مجلس شورای اسلامی، وضعیت سیاسی و اجتماعی کلان شهرها و شهرهای کوچک، بررسی پتانسیل‌ها و توانمندی‌های حزب ندا برای شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی و بررسی وضعیت احتمالی رد صلاحیت‌ها ارائه دادند.
در خاتمه، دکتر خرازی دبیر کل حزب ندای ایرانیان با ارائه تحلیلی از نقش احزاب در تشکیل مجلسی کارآمد، اولویت‌های حزب ندا در تشکیل مجلس آینده را جوان‌گرایی، کارآمدی و تخصص بیان کردند و اعلام کردند اولویت نخست ندا در سراسر ایران فرستادن جوانان متخصص، غیررانتی و کارآمد به مجلس شورای اسلامی است. وی ابراز امیدواری کرد با برگزاری انتخاباتی پرشور و قانونمند شاهد تشکیل مجلسی قدرتمند در دو بعد قانون‌گذاری و نظارت باشیم.

 

کلید واژه ها: حزب ندای ایرانیان سید محمد صادق خرازی مجید فراهانی ستاد انتخابات سعید نورمحمدی مجلس شورای اسلامی نمایندگان مجلس شورای اسلامی مجلس کارامد