طباطبایی: معرفی کاندیدای اختصاصی ضمن تلاش برای اجماع نهایی اصلاح طلبان در اولویت حزب ندای ایرانیان است

۰۶ دی ۱۳۹۹ | ۱۲:۵۱ کد : ۳۹۳ اخبار مهم
اولویت حزب ندای ایرانیان معرفی کاندیدای اختصاصی ضمن تلاش برای اجماع نهایی اصلاح طلبان است.
طباطبایی: معرفی کاندیدای اختصاصی ضمن تلاش برای اجماع نهایی اصلاح طلبان در اولویت حزب ندای ایرانیان است

سید شهاب الدین طباطبایی، سخنگوی حزب ندای ایرانیان در گفتگو با خبرنگار سیاسی سایت خبری مدارا با اشاره انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ گفت: اولویت حزب ندای ایرانیان معرفی کاندیدای اختصاصی ضمن تلاش برای اجماع نهایی اصلاح طلبان است.

وی ادامه داد: در حد توان برای رایزنی و معرفی کاندیدای اختصاصی خودمان و از طرفی هم برای همراهی با جریان اصلاحات تلاش خواهیم کرد.

طباطبایی با اشاره به امکان اجماع اصلاح طلبان گفت: همیشه و در همه انتخابات به این گونه بوده است که در اوایل صداهای مختلفی شنیده می شود اما هر چه که به انتخابات نزدیک شویم اطلاح طلبان به یک اجماع نسبی می رسند.

سخنگوی حزب ندای ایرانیان به کاندیدای اختصاصی حزب اشاره کرد و گفت: در حال حاضر کاندیدای اختصاصی ما برای انتخابات ۱۴۰۰ آقای صادق خرازی است، ممکن است با توجه به شرایط سیاسی کشور به گزینه های دیگر هم فکر کنیم.

وی با اشاره به اختلاف دولت، مجلس و شورایعالی امنیت ملی گفت: متاسفانه مسئولین به جای اینکه این اختلاف نظرات را با خود حل کنند؛ آن را به رسانه ها کشاندند.

وی ادامه داد: مسئولان کشور مانند پدر و مادرهایی شده‌اند که در معیشت خانه مانده‌اند جلوی اعضا خانواده و فرزندانشان با هم دعوا هم می‌کنند. فرزندان خانه فقط گرسنه نمی‌مانند با کابوس دعواهای والدین شب هم خواب ندارند.

سید شهاب الدین طباطبایی گفت: دولت و مجلس باید به جای رسانه ای کردن اختلافات به فکر معیشت مردم باشد. مردم در حال حاضر به سختی مشکلات معیشتی و اقتصادی را تحمل و به زحمت امورات خود را اداره می کنند و این اختلافات و دعواها بیش از تحمل مردم است.

سخنگوی حزب ندای ایرانیان تاکید کرد: در توان مردم نیست که هم مشکلات معیشتی را تحمل کنند و هم هر روز اختلاف نظر و دعواهای مسئولین را ببینند، این دعواها حاصلی جز ناامیدی بیشتر مردم ندارد. حداقل گرسنگی با روزنه‌ای از امید قابل تحمل است.

منبع خبر: سایت خبری مدارا

 

کلید واژه ها: حزب ندای ایرانیان شهاب طباطبایی سخنگو حزب ندا انتخابات